Zapraszamy do pozostawienia śladu w Księdze Gości.

Informujemy, że wpisy są moderowane - i pojawią się dopiero po ich zatwierdzeniu.

Anna: świadectwo
Dziękujemy Siostrom bardzo za płytę "Nadzieja pielgrzymująca". Oboje z mężem jesteśmy nią poruszeni i każde z nas ma już swoje ulubione piosenki :) Ja słucham jej często podczas wykonywania prac domowych. Jako mama dwójki małych dzieci mam ich sporo każdego dnia. Dodaje mi ona nowych sił, nadziei i radości oraz niejednokrotnie prowadzi do wzruszenia. Słuchając odkrywam na nowo, przypominam sobie, o głębszym sensie wszystkich moich codziennych obowiązków jako żony i matki. Ta płyta pozwala mi zwracać się do Pana Boga i odnajdywać Go w codzienności i w moim powołaniu.

16-09-15
Alicja: podziękowanie
"Nadzieja Pielgrzymująca" piękna płyta, słucham a nawet płaczę. Kilka dni temu tę płytę otrzymał mój syn, domyśliłam się co to za płyta, słyszałam o niej już wcześniej. Tym większa była moja radość, gdyż mogłam usłyszeć ponownie przepiękny głos s.Agnieszki, którą serdecznie pozdrawiam z Kujaw, jak również Martę Tomalak i pozostałych wykonawców. Bóg zapłać dla wszystkich, za tak wspaniałe dzieło.

11-08-15
Jerzy T.: podziękowanie
Serdeczne dzięki za płytę "Nadzieja pielgrzymująca". Jestem wielce wzruszony otrzymanym darem. Jeszcze się nim w pełni nie nacieszyłem. Muszę wysłuchać w ciszy i spokoju, a wtedy podzielę się oceną. Jest to wspaniały pomysł na ewangelizację i propagowanie życia monastycznego. To nie jest zamknięcie się za klauzurą. Wspaniały krok do współczesnej Polski. Brawo Karmelitanki. Jestem zachwycony tym dziełem. Jeszcze raz Bóg zapłać. Z Bogiem.

04-08-15
Powered by Phoca Guestbook

Wyślij wiadomość

Obrazek Captcha